Twój EkoDostawca.
Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!


   
BOGATA OFERTA

EkoWital ma wszystko to, czego potrzebujesz. Nieustannie obserwujemy rynek, dzięki czemu nasza oferta nieprzerwanie poszerzana jest o nowe produkty. Nasze portfolio to ponad 2500 wyjątkowych produktów zarówno Polskich jak i Europejskich producentów eko żywności. Pod własną marką posiadamy ponad 200 unikalnych produktów.  W naszej ofercie mamy całą gamę produktów spożywczych, kosmetyków, środków czystości, a także bardzo ważnych dla nas produktów świeżych oraz specjalnego przeznaczenia żywieniowego: BEZMLECZNE, BEZGLUTENOWE, BEZCUKROWE. Systematycznie poszerzamy ofertę produktów dla WEGAN I WEGETARIAN o roślinne zamienniki.
Bogata i szeroka oferta zapewnia kompleksowe wyposażenie każdego ekologicznego sklepu.

NOWE PRODUKTY

Obserwacja rynku pozwala nam na nieustanne poszerzanie naszej oferty o nowe produkty i producentów. Każdy produkt, który zdecydujemy się sprzedawać wybieramy bazując na naszym ponad 20 letnim doświadczeniu na rynku eko żywności jako główny dostawca największej sieci delikatesów ekologicznych w Polsce – Organic Market.
Bazując na tym cennym doświadczeniu, każdy nowy produkt jest specjalnie wyselekcjonowany przez naszą załogę oraz zaakceptowany przez dietetyka i żywieniowca.

TRANSPORT I MAGAZYN

Posiadamy własną flotę transportową, dzięki czemu możemy nie tylko dostarczać nasze produkty na terenie całej Polski regularnie i terminowo, ale także dbać o odpowiednie warunki transportowanej żywności. Nieustannie dbamy o rozwijanie technologicznie magazynu, dzięki czemu cała droga produktu począwszy od przyjęcia skończywszy na dostawie jest przez nas kontrolowany. To wszystko pozwoliło nam zrealizować już ponad 350 000 dostaw!

DZIAŁ HANDLOWY

Nasz zespół handlowy to wykwalifikowani specjaliści EKO rynku. Są doskonale przeszkoleni i posiadają niezbędną wiedzę aby pomóc Ci już od samego początku. Zaproponują Ci kompleksowe zatowarowanie sklepu, a także w odpowiedniej jej ekspozycji.  Znajdź swojego Opiekuna

JAKOŚĆ

Chcemy dostarczać klientom produkty pochodzące tylko ze znanych źródeł. Dbamy o to żeby produkty przez nas dostarczane, zarówno te z marki własnej jak i z reszty oferty pochodziły bezpośrednio od producentów, żeby skrócić do minimum ścieżkę produktu.

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów.

 

 

© SolEx B2B