Ekowital – Twój Ekodostawca.

Od 2001 roku zajmujemy się dystrybucją i importem produktów ekologicznych. W naszej ofercie mamy całą gamę produktów spożywczych, kosmetyków, środków czystości, a także bardzo ważnych dla nas produktów świeżych oraz specjalnego przeznaczenia żywieniowego: BEZMLECZNE, BEZGLUTENOWE, BEZCUKROWE. Systematycznie poszerzamy ofertę produktów dla WEGAN I WEGETARIAN o roślinne zamienniki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży BIO, wiemy, jak ważna jest ekologia i co zrobić, aby zastąpić jak największą ilość produktów konwencjonalnych ich zdrowszym, organicznym odpowiednikiem. Dbamy o to, żeby produkty przez nas dostarczane, zarówno te z marki własnej jak i z reszty oferty pochodziły BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTÓW, żeby do minimum skrócić ścieżkę produktu. Poszukiwania nowych produktów zaczynamy od najbliższego otoczenia, ponieważ zależy nam na rozwoju rodzimego rynku. Niektóre, niedostępne u nas produkty sprowadzamy z bardzo dalekich zakątków Europy i całego świata, z miejsca ich NATURALNEGO POCHODZENIA. Regularnie odwiedzamy przetwórnie oraz uprawy naszych producentów, żeby sprawdzić ich warunki pracy, ponieważ nie chcemy dostarczać Klientom produktów pochodzących z nieznanego źródła.

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą NAJWIĘKSZEJ SIECI DELIKATESÓW ekologicznych w Polsce Organic Market – co pozwala nam na zdobywanie wiedzy, którą chętnie przekazujemy naszym PARTNEROM BIZNESOWYM. Dajemy naszym Klientom narzędzia, dzięki którym mogą rozwijać nie tylko swój biznes, ale i rynek ekologicznych produktów. Wiemy, jak ważna jest ich rola, dlatego wspieramy ich od strony biznesowej organizując od lat SZKOLENIA dla właścicieli sklepów, a także otaczamy specjalistyczną opieką naszych przedstawicieli.

Pracujemy z ludźmi, dla których ekologia to pasja. Zatrudniamy blisko 100 wykfalifikowanych, zaangażowanych i doświadczonych osób – aby każdego dnia móc dostarczać najwyższej jakości ekologiczne produkty na terenie całej Polski.

Dlaczego EKO? Ponieważ jesteś tym, co jesz! #ekolifestyle

© SolEx B2B