Pobierz w pełnej wielkości
CENY
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Kod kreskowy
5900672302325
Masa netto (kg)
0,160
OPIS
Smarowidło do pieczywa przypominające smakiem i wyglądem smalec. Smalec powstał przez połączenie nieutwardzonych tłuszczów roślinnych, cebuli i dodatków. Na spodzie znajduje się ciemna, niejednolita warstwa cebuli i dodatków, na powierzchni biało kremowa warstwa zestalonego tłuszczu. Produkt pasteryzowany.
SKŁADNIKI
cebula, olej rzepakowy, tłuszcze roślinne (shea, kokosowy), teksturowane białko sojowe, karmelizowana cebula*, sól morska, przyprawy. * - wyłącznie cebula Produkt może zawierać seler, sezam i gorczycę.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
PRODUKTY PODOBNE
SZCZEGÓŁY PRODUKTU
ALERGENY: SOJA
MOŻLIWE ALERGENY: GORCZYCA;SELER
Orientacyjny termin przydatności: 2026-08-19
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B